Nöbetçi eczaneler - Lütfen Nöbetçi Eczaneler İçin yazılan bilgilendirme mesajını okuyunuz
* işaretli alanlar zorunludur
*
*
*

Dilek / İstek / Şikayet

Eczane Verileri Hatalı

Bir sorunu bildirdiğimde nobet.org otomatik olarak hangi verileri toplar?

Bir sorunu bildirdiğinizde otomatik olarak hangi cihazı kullandığınız, bilgisayardan mı yoksa mobil cihazdan mı eriştiğiniz vb kişisel bilgileriniz ve ayrıca hata, aksaklık, arıza ya da yaşadığınız başka bir sorunu anlamamıza ve çözmemize yardımcı olan diğer bilgileri toplarız.

Bir sorunu bildirdiğimde nobet.org için başka hangi bilgileri vermeyi seçebilirim?

Bize bir sorun bildirirken eksiksiz kayıtları ve tanıları gönderme seçeneğiniz de bulunmaktadır. Bu sayede sorununuzu düzeltmemize daha çok yardımcı olabilirsiniz

Nobet.org, şikayetimdeki bilgileri ne kadar süre boyunca saklar?

Şikayetinizde yer alan bilgileri yalnızca bildirdiğiniz sorunu ve benzerlerini çözmek için gereken süre boyunca saklarız.

Bize bir sorun bildirirken eksiksiz kayıtları ve tanıları gönderme seçeneğiniz de bulunmaktadır. Bu sayede sorununuzu düzeltmemize daha çok yardımcı olabilirsiniz Nobet.org, şikayetimdeki bilgileri ne kadar süre boyunca saklar?

Şikayetinizde yer alan bilgileri yalnızca bildirdiğiniz sorunu ve benzerlerini çözmek için gereken süre boyunca saklarız.

  • Nöbetçi Eczaneler Bilgilendirme
  • Hafta içi saat 18:00’de nöbete başlayan eczane bir sonraki gün saat 08:30’a kadar nöbete devam etmektedir.
  • Cumartesi saat 13:00’de nöbete başlayan eczane Pazar günü saat 08:30’a kadar nöbete devam etmektedir.
  • Pazar günü saat 08:30’da nöbete başlayan eczane Pazartesi günü saat 08:30’a kadar nöbete devam etmektedir.
  • Nöbetçi eczane ile ilgili adres, telefon yada benzeri bilgilerde hata var ise lütfen eczanenin yayınlandığı sayfada bulunan hata bildir kısmında veya “Eczane Dilek/Şikayet kutusu” butonunu kullanarak sorunu çözmemizde bize destek olabilirsiniz
  • Nöbetçi eczane bilgileri, illerin eczaneler odasından günlük olarak otomatik bir şekilde güncellenmektedir. Yetkili sitelerdeki veriler sitemize aktarılmaktadır.Sitemizden kaynaklı olmayan sebeplerden dolayı bazı eczanelerin nöbet veya iletişim bilgileri hatalı olabilmektedir. Eczaneye gitmeden önce telefon ile ilgili eczaneye ulaşıp, bilgi alınız. Olası bir hatalı bilgilerden dolayı sorumluluk bize ait değildir. Nöbet.org sitesini kullanarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.

© 2021 Nobet.org